Nasz blog to Twoje miejsce na naukę niemieckiego online

Witaj w miejscu, gdzie nauka niemieckiego online nie jest skomplikowana, w miejscu, w którym uczymy mówić po niemiecku. Nie skupiamy się tu na gramatyce. Nasze założenie to najpierw naucz się mówić, a następnie skup się na nauce gramatyki.

Przygotowaliśmy tu dla Ciebie lekcje niemieckiego, zdania po niemiecku, wymowę zdań i ciekawostki z życia i pracy w Niemczech.

Poza samymi lekcjami znajdziesz tu takie wpisy i filmy jak np. w jaki sposób można uzyskać potwierdzenie kwalifikacji w Niemczech itd.

Zapraszamy Cię do wspólnej nauki języka niemieckiego online.

jak powiedzieć przepraszam po niemiecku

5 niezwykle przydatnych zdań dla spóźnialskich

Niektórzy spóźnialstwo mają we krwi, robią to wręcz z premedytacją wcale nie starając się zjawić na czas, inni jakkolwiek by się nie starali, nieustannie napotykają na nieoczkiwane zdarzenia losowe, są też oczywiście Ci, którzy najzwyczajniej w świecie go…

Czytaj więcej »
zalety i wady kursów online

Czy warto wybrać kurs online?

W tych szalonych i zabieganych czasach ciężko wygospodarować nam stały termin i zobowiązać się do uczęszczania na kurs przez okrągły rok. Dzieci chorują, w pracy dostajemy różne zmiany lub musimy zostać dłużej, korki na drogach, nadmiar obowiązków …

Czytaj więcej »
U dentysty po niemiecku

Zdania przydatne u dentysty w Niemczech

Nie ma się co oszukiwać, niezależnie od wieku, myśl o wizycie  u dentysty wywołuje u większości gęsią skórkę. Nie jest to jednak oznaka niesamowitej ekscytacji, a głęboko zakorzenionych negatywnych skojarzeń. Dentysta jednak

Czytaj więcej »
10 sposobów skutecznej nauki języka niemieckiego

Jak się uczyć niemieckiego?

Zastanawiasz się jak się uczyć niemieckiego, żeby w końcu zacząć mówić w tym języku?

Która to już Twoja próba ogarnięcia niemieckiego? Masz ochotę się poddać i wydaje Ci się, że to język nie dla Ciebie?

Czytaj więcej »

Dołącz do skutecznego kursu nauki języka niemieckiego online

#JEZYKOWO.ORG - SKUTECZNA NAUKA NIEMIECKIEGO

Z metody językowo korzysta już ponad 3.500 osób. Nie zostawaj w tyle! ZACZNIJ MÓWIĆ PO NIEMIECKU JUŻ PO 3 miesiącach. Sprawy takie jak lekarz, zakupy, bank, poczta nie sprawią Ci już więcej problemu.

Wypełnij formularz i umów się na konsultację językową

Kiedy chcesz rozpocząć naukę?

Klikając "Umawiam się na konsultację", wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się tutaj.