Nasz blog to Twoje miejsce na naukę niemieckiego online

Witaj w miejscu, gdzie nauka niemieckiego online nie jest skomplikowana, w miejscu, w którym uczymy mówić po niemiecku. Nie skupiamy się tu na gramatyce. Nasze założenie to najpierw naucz się mówić, a następnie skup się na nauce gramatyki.

Przygotowaliśmy tu dla Ciebie lekcje niemieckiego, zdania po niemiecku, wymowę zdań i ciekawostki z życia i pracy w Niemczech.

Poza samymi lekcjami znajdziesz tu takie wpisy i filmy jak np. w jaki sposób można uzyskać potwierdzenie kwalifikacji w Niemczech itd.

Zapraszamy Cię do wspólnej nauki języka niemieckiego online.

jak powiedzieć przepraszam po niemiecku

5 niezwykle przydatnych zdań dla spóźnialskich

Niektórzy spóźnialstwo mają we krwi, robią to wręcz z premedytacją wcale nie starając się zjawić na czas, inni jakkolwiek by się nie starali, nieustannie napotykają na nieoczkiwane zdarzenia losowe, są też oczywiście Ci, którzy najzwyczajniej w świecie go…

Czytaj więcej »
zalety i wady kursów online

Czy warto wybrać kurs online?

W tych szalonych i zabieganych czasach ciężko wygospodarować nam stały termin i zobowiązać się do uczęszczania na kurs przez okrągły rok. Dzieci chorują, w pracy dostajemy różne zmiany lub musimy zostać dłużej, korki na drogach, nadmiar obowiązków …

Czytaj więcej »
U dentysty po niemiecku

Zdania przydatne u dentysty w Niemczech

Nie ma się co oszukiwać, niezależnie od wieku, myśl o wizycie  u dentysty wywołuje u większości gęsią skórkę. Nie jest to jednak oznaka niesamowitej ekscytacji, a głęboko zakorzenionych negatywnych skojarzeń. Dentysta jednak

Czytaj więcej »
10 sposobów skutecznej nauki języka niemieckiego

Jak się uczyć niemieckiego?

Zastanawiasz się jak się uczyć niemieckiego, żeby w końcu zacząć mówić w tym języku?

Która to już Twoja próba ogarnięcia niemieckiego? Masz ochotę się poddać i wydaje Ci się, że to język nie dla Ciebie?

Czytaj więcej »

Dołącz do skutecznego kursu nauki języka niemieckiego online

#JEZYKOWO.ORG - SKUTECZNA NAUKA NIEMIECKIEGO​

Z metody językowo korzysta już ponad 3.500 osób. Nie zostawaj w tyle! ZACZNIJ MÓWIĆ PO NIEMIECKU JUŻ PO 3 miesiącach. Sprawy takie jak lekarz, zakupy, bank, poczta nie sprawią Ci już więcej problemu.

Czas zacząć realizować Twoje cele językowe

Wypełni formularz kontaktowy. Zadzwonimy do Ciebie, aby ustalić Twój indywidualny plan nauki.

Wybierz język, którego chcesz się nauczyć

Kiedy chcesz rozpocząć naukę?

Klikając "Umawiam się na konsultację", wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się tutaj.