Nasz blog to Twoje miejsce na naukę niemieckiego online

Witaj w miejscu, gdzie nauka niemieckiego online nie jest skomplikowana, w miejscu, w którym uczymy mówić po niemiecku. Nie skupiamy się tu na gramatyce. Nasze założenie to najpierw naucz się mówić, a następnie skup się na nauce gramatyki.

Przygotowaliśmy tu dla Ciebie lekcje niemieckiego, zdania po niemiecku, wymowę zdań i ciekawostki z życia i pracy w Niemczech.

Poza samymi lekcjami znajdziesz tu takie wpisy i filmy jak np. w jaki sposób można uzyskać potwierdzenie kwalifikacji w Niemczech itd.

Zapraszamy Cię do wspólnej nauki języka niemieckiego online.

bezpłatna lekcja niemieckiego miesiące

Miesiące po niemiecku

Ten wpis pomoże Ci zapoznać się z miesiącami w języku niemieckim. Podamy też praktyczne przykłady, które pomogą Ci je zapamiętać. Świetne uzupełnienie tej lekcji stanowi też nasz Podcast, z którym możesz poćwiczyć wymowę!

Czytaj więcej »
Odmiana czasownika Haben niemiecki online

Odmiana czasownika haben

Odmiana czasownika haben jest kluczowa w nauce języka niemieckiego. Pozwala ona na poprawne budowanie zdań, zarówno w czasie teraźniejszym PRÄSENS, jak i w przeszłym PERFEKT. Jak odmieniać czasownik haben? Tym się dzisiaj zajmiemy! Jest to czasownik nieregularnym, podobnie jak SEIN, który już poznaliśmy, dlatego odmiany czasownika HABEN należy nauczyć się na pamięć.

Czytaj więcej »
odmiana czasownika sein

Odmiana sein

Odmiana czasownika SEIN (BYĆ) to pierwszy krok w kierunku nauki gramatyki w języku niemieckim. Absolutna podstawa i niezbędne minimum gramatyczne na start. W języku niemieckim ten czasownik pełni nie tylko swoją klasyczną rolę …

Czytaj więcej »
skuteczna nauka niemieckiego dni tygodnia

Dni tygodnia po niemiecku

W tej lekcji języka niemieckiego zmierzymy się z tematem, którym przyda Ci się przy każdym umawianiu spotkania czy wizyty np. u lekarza. Dni tygodnia po niemiecku to temat, którego nie da się ominąć przy nauce niemieckiego.

Czytaj więcej »

Dołącz do skutecznego kursu nauki języka niemieckiego online

#JEZYKOWO.ORG - SKUTECZNA NAUKA NIEMIECKIEGO

Z metody językowo korzysta już ponad 3.500 osób. Nie zostawaj w tyle! ZACZNIJ MÓWIĆ PO NIEMIECKU JUŻ PO 3 miesiącach. Sprawy takie jak lekarz, zakupy, bank, poczta nie sprawią Ci już więcej problemu.

Czas zacząć realizować Twoje cele językowe

Wypełni formularz kontaktowy. Zadzwonimy do Ciebie, aby ustalić Twój indywidualny plan nauki.

Wybierz język, którego chcesz się nauczyć

Kiedy chcesz rozpocząć naukę?

Klikając "Umawiam się na konsultację", wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się tutaj.