Nasz blog to Twoje miejsce na naukę niemieckiego online

Witaj w miejscu, gdzie nauka niemieckiego online nie jest skomplikowana, w miejscu, w którym uczymy mówić po niemiecku. Nie skupiamy się tu na gramatyce. Nasze założenie to najpierw naucz się mówić, a następnie skup się na nauce gramatyki.

Przygotowaliśmy tu dla Ciebie lekcje niemieckiego, zdania po niemiecku, wymowę zdań i ciekawostki z życia i pracy w Niemczech.

Poza samymi lekcjami znajdziesz tu takie wpisy i filmy jak np. w jaki sposób można uzyskać potwierdzenie kwalifikacji w Niemczech itd.

Zapraszamy Cię do wspólnej nauki języka niemieckiego online.

Jak umówić termin.

Dołączam do kursu Jak umówić termin Kto z was nie zna takich sytuacji kiedy musimy się prosić o pomoc w załatwieniu terminu u lekarza, kosmetyczki,

Czytaj więcej »

Dołącz do skutecznego kursu nauki języka niemieckiego online

#JEZYKOWO.ORG - SKUTECZNA NAUKA NIEMIECKIEGO​

Z metody językowo korzysta już ponad 3.500 osób. Nie zostawaj w tyle! ZACZNIJ MÓWIĆ PO NIEMIECKU JUŻ PO 3 miesiącach. Sprawy takie jak lekarz, zakupy, bank, poczta nie sprawią Ci już więcej problemu.

Wypełnij formularz i umów się na konsultację językową

Kiedy chcesz rozpocząć naukę?

Klikając "Umawiam się na konsultację", wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się tutaj.