Lekcja już dziś o 20:30

Zapisz się na bezpłatną lekcję niemieckiego i poznaj zdania, które musisz znać mieszkając w Niemczech

Dlaczego warto być z nami na lekcji:

Poznasz przydatne zdania i zwroty w życiu codziennym, które użyjesz już następnego dnia.

Powiemy Ci, jak lepiej zapamiętywać nowe zdania i słówka. Koniec z nauką na pamięć!

Jak zacząć szybciej mówić po niemiecku i przestać bać się to robić.

Co mówią o kursie nasi kursanci

opinie o kursie niemieckiego z językowo
językowo opinie o kursie
opinie od kursantów językowo.org

Krótko o autorkach

Olga i Paula z językowo

Na bazie wspólnego doświadczenia postanowiłyśmy stworzyć kurs niemieckiego, które będą konkurencyjne dla tych stacjonarnych. Zależało nam, aby nasze kursy dawały szybkie efekty, były bogate w różnorodność materiałów, ciekawe oraz pomagały osłuchać się z akcentem i wymową wielu Niemców. Postawiłyśmy na krótkie, ale efektywne lekcje, które można oglądać w dowolnej chwili oraz na tematy z życia wzięte. Wystarczy 15 minut nauki każdego dnia. Nasz cel to mówienie, dlatego nie tracimy czasu na naukę gramatyki, która zazwyczaj zniechęca osoby dorosłe – znając gramatykę perfekcyjnie, nadal będziesz miał barierę językową i mały zasób słów. Gramatyka jest ważna, ale jak już mówisz biegle po niemiecku, a nie kiedy zaczynasz naukę.

Chcesz szybko zacząć mówić w języku niemieckim, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zastanów się tak naprawdę, czy chcesz zostać lingwistą, czy po prostu chcesz zacząć się porozumiewać w tym języku z innymi ludźmi. Jeżeli potrzebujesz nauczyć się języka, bo jest Ci niezbędny w pracy, do porozumiewania się z potencjalnym kontrahentem, czy też do załatwienia swoich indywidualnych potrzeb takich jak wyjazd na wczasy, pobyt w szpitalu lub zakupy w sklepie, czy też aptece, to ten kurs jest dla Ciebie.

Pamiętaj, żeby nie zaczynać nauki od gramatyki, zacznij od tematycznych zdań prezentowanych przez Olgę i Paulę. Poświęć na naukę przynajmniej 15 minut dziennie. Tyle właśnie wystarczy, żeby szybko zacząć mówić, nie martw się, że coś powiesz nie tak, unikaj ludzi, którzy czyhają na twoje błędy i zniechęcają Cię do dalszej nauki, bo wywołują u Ciebie blokadę, której złamanie będzie trudniejsze. 

Jeżeli chcesz uczyć się gramatyki, twoim celem jest, zostanie sławnym znawcą języka niemieckiego – to ten kurs nie trafi w twoje potrzeby. Gramatyki uczysz się tu tylko w zdaniach, bo po co Ci wiedzieć jak nazywa się czas przeszły dokonany “zagrał w karty” i niedokonany “grał w karty”skoro nie potrafisz tego zastosować w życiu?

Słowami klientów

opinia językowo.org
opinie o kursie z języka niemieckiego ogarnij niemiecki
jak się uczyć niemieckiego

Dlaczego warto być z nami na lekcji:

Poznasz przydatne zdania i zwroty w życiu codziennym, które użyjesz już następnego dnia.

Powiemy Ci, jak lepiej zapamiętywać nowe zdania i słówka. Koniec z nauką na pamięć!

Jak zacząć szybciej mówić po niemiecku i przestać bać się to robić.

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności i Regulaminem
Właścicielem strony jest Nowoczesna Edukacja sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone