514 567 126 kontakt telefoniczny jest możliwy w godzinach od 9:00 do 15:00 newsletter@jezykowo.org

Pierwszy w Polsce hybrydowy kurs języka niemieckiego – Jak to rozumieć?

Sporo dziś słyszymy o hybrydach. Hybrydowe auta pozwalają nam zadbać o środowisko i zaoszczędzić na paliwie. Hybrydowe paznokcie to świetne rozwiązanie ze względu na ich trwałość i rewelacyjny wygląd. A czym jest kurs hybrydowy? To kurs, który sprawi, że nie będziesz musiał już wybierać między lekcjami na żywo, a kursem online. Pomoże Ci szybko i efektywnie rozprawić się z językiem niemieckim. Wytrąci wymówki z ręki, wyeliminuje powody, przez które dotąd poddawałeś się. Teraz nie musisz z niczego rezygnować – możesz mieć wszystko!

Chcesz wiedzieć więcej? 

Przez lata praktyki w nauczaniu udało nam się wypracować kurs, którego założeniem jest systematyczna nauka w małych dawkach. Celem nauki 15 minut dziennie jest wyrobienie w sobie zdrowego nawyku, tak jak u sportowców, którzy dążą do sukcesu – tak samo Ci którzy uczą się języka obcego, musza go trenować.Wielu dorosłych rezygnuje z nauki, bo nie ma czasu na kurs 60-90minut raz lub 2x w tygodniu – ciężko wygospodarować wolne popołudnie , jednak 15 minut znajdziesz przy kawie w wannie czy w korku.

W trakcie trwania lekcji 60 min kilkakrotnie zdarzysz się zamyślić, znudzić, zmęczyć i tak naprawdę tracisz minimum połowe zajęć.

Na pewno podejmowałeś już próby na kursach stacjonarnych. Na pewno nie mało Cię to kosztowało – Nie tylko pieniędzy, ale i czasu. Kurs raz lub 2 razy w tygodniu po 60-90 minut niestety nie miał szans powodzenia jeśli nie znalazłeś co najmniej 3 innych dni na ćwiczenia. Wiem jak to wygląda. Po pracy, pewnie gdzieś miedzy zakupami, a podrzuceniem gdzieś dzieci leciałaś na kurs. Już po 15-20 minutach myślałaś tylko o tym, co trzeba zrobić w domu, czego nie można zapomnieć na zakupach, czy żeby tylko nie uciekł autobus. Myśli były wszędzie tylko nie na lekcji niemieckiego. A po powrocie z kursu? Materiały w kąt i czyste sumienie że lekcja odbębniona i tydzień spokoju. Do tego grupa, która pracuje w rożnym tempie, nieobecności powodujące okropne zaległości, mało życiowe podręczniki, zagubione materiały i grama, grama, grama. Jak wypełniać te tabelki, nie znając polowy słów, po co uczyć się krajów po niemiecku, skoro mi potrzebne słownictwo na wizytę do lekarza czy wynajmu mieszkania – kiedy będzie dział, który pomoże mi zająć się moimi sprawami?

Praca na zmiany, dzieci, obowiązki domowe – nie jest łatwo miedzy te wszystkie sprawy wcisnąć jeszcze naukę języka.

Do tego każdy z nas miewa gorsze dni, spadek motywacji, brak ochoty na naukę. Teraz kiedy już wiesz, ze możesz przyspieszyć efekty swojej nauki i nie jest to ani trudne, ani uciążliwe i nie koliduje z życiem rodzinnym czy zawodowym. Metoda, która pogodzi to wszystko. A przy tym nie zobowiązuje Cię do zajęć o ustalonej porze, nie wymaga dojazdu do szkoły, poświęcania dużej ilości czasu i wpasuje się nawet w Twoją prace zmianową. Brzmi niemożliwie? A jednak nam się udało! 

15 Minut dziennie każdy z nas bez wymówek jest w stanie wygospodarować.

My dajemy Ci gotowy schemat uczenia się, który z całą pewnością działa. Systematyczna nauka, w małych porcjach. 15 minut każdego dnia, tydzień na każdy blok tematyczny. I już po tym tygodniu potrafisz załatwić jakąś swoją sprawę, całkiem sam. Tym razem nie musisz podejmować tej trudnej decyzji: Kurs stacjonarny czy online. Lekcje na żywo czy nagrania? Zostać w domu i się uczyć czy skorzystać z pięknej pogody i wyjść do parku.

Kurs hybrydowy łączy w sobie wszystkie możliwości, które ułatwią Ci przyswojenie języka niemieckiego.

Składają się na niego nagrane lekcje – dostępne na naszej platformie 24/7 – tak więc możesz uczyć się o dowolnej porze, a także w dowolnym miejscu. Możesz uczyć się tej części na laptopie, tablecie czy telefonie. To pakiet zawierający nagranie lekcji Olgi i Pauli jako wprowadzenie materiału, nagranie fiszek głosowych – zdań, których się uczysz, przeczytanych przez nauczyciela z Niemiec, nagranie przechodniów z Niemiec, czytających nasze zdania w przeróżnych warunkach, nagranie uzupełniających lekcji z Native Speaker z Niemiec oraz powtórki z Olgą  i Paula. Do tych wszystkich materiałów dostęp jest nieograniczony. Każdy dział tematyczny zawiera także fiszki, skrypty oraz zadania do druku, które mogą Ci towarzyszyć w drodze do pracy, czy w kolejce. Dodatkowo 2 razy w tygodniu odbywają się lekcje na żywo online z nauczycielem z Niemiec, które dają Ci możliwość wykorzystać Twoją wiedzę w praktyce.

Oszczędzisz sobie dojazdu do szkoły – załatwisz to z domu, w kapciach!

Lekcje na żywo pozwolą Ci osłuchać się z żywym językiem oraz zrobić pierwsze kroki w kierunku przełamania bariery językowej – w bardzo komfortowych warunkach. Uzupełnieniem kursu jest aplikacja na telefon, która pomaga Ci ćwiczyć poznane zwroty w każdej wolnej chwili, w formie zabawy, rozluźniająco. Nie musisz już wybierać jednego rozwiązania – możesz mieć to wszystko i stosować odpowiednia do miejsca, czasu, sytuacji. Niemiecki jeszcze nigdy tak bardzo nie dopasowywał się do Ciebie! Materiał tworzy spójną całość, ale może Ci towarzyszyć w różny sposób na co dzień. Dojeżdżasz do pracy pociągiem? Zabierz fiszki i powtórz ostatnią lekcje. Jeździsz rowerem? Tu świetnie sprawdzą się fiszki głosowe. Wolne 5 minut w kolejce na poczcie – quiz na telefonie sprawdzi, czy opanowałeś już materiał z tego tygodnia. Nie musisz już dopasowywać planu dnia do nauki języka – to nauka języka dopasuje się do Twojego wolnego czasu!

I teraz już tylko od Ciebie zależy czy podejmiesz wyzwanie  i przełamiesz z nami barierę językową.