514 567 126 kontakt telefoniczny jest możliwy w godzinach od 9:00 do 15:00 newsletter@jezykowo.org

Poznaj nas bliżej i naszą przygodę z niemieckim

Kilka słów o nas i

o jezykowo.org oraz niemieckim.

 

Jezykowo.org powstało z pasji do nauczania języków obcych. Paula od 6 lat uczy niemieckiego zarówno dzieci jak i osoby dorosłe, Olga od 10 lat prowadzi stacjonarną szkołę językową, a przez 7 lat była lektorem języka angielskiego, obecnie interesuje się niemieckim.

Na bazie wspólnego doświadczenia postanowiłysmy stworzyć kursy nauki niemieckiego, które będą konkurencyjne dla tych stacjonarnych. Zależało nam, aby nasze kursy dawały szybkie efekty, były bogate w różnorodność materiałów, ciakawe oraz pomagały osłuchać się z akcentem i wymową wielu Niemców. Postawiłyśmy na krótkie, ale efektywne lekcje, które można oglądać w dowolnej chwili oraz na tematy z życia wzięte. Wystarczy 15 minut nauki każdego dnia. 

Nasz cel, to mówienie, dlatego nie tracimy czasu na naukę gramatyki, która zazwyczaj zniechęca osoby dorosłe – znając gramatykę perfekcyjnie nadal będziesz miał barierę językową i mały zasób słów. Gramatyka jest ważna, ale jak już mówisz biegle po niemiecku, a nie zaczynasz naukę…

 

Dołącz do naszej społeczności i ucz się NIEMIECKIEGO!

 

Zapraszamy Cię na nasze kursy językowe, w których będziemy Cię motywować. Jedyne czego od Ciebie wymagamy to pozytywne nastawienie do tego, że nam się uda osiągnąć Twój cel, którym jest porozumiewanie się w języku niemieckim oraz chęci do nauki. Wystarczy tylko 15 minut z niemieckim każdego dnia, żeby w krótkim czasie zacząć mówić.

Zobacz dlaczego warto się z nami uczyć.

Cześć z myślą o wyjeździe za granicę wykupiłam kurs jezykowo.org, bardzo lekki, przyjemny. Przekonałam się, że wystarczy 15 minut dziennie, żeby radzić sobie w codziennych sytuacjach.

Polecam wszystkim!