Bezpłatne szkolenie będzie dostępna jeszcze przez:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Co mówią o kursie nasi kursanci

Dostęp do lekcji 24/7 bez żadnych limitów logowania oraz możliwość wyboru tematów, od których potrzebujesz zacząć naukę

W ramach kursu otrzymasz:

Ponad 40 modułów tematycznych, nagrania video, ćwiczenia i fiszki do wydruku
NAGRANIA LEKCJI Z OLGĄ I PAULĄ (VIDEO)
W kursie znajdziesz 37 lekcji, które są wprowadzaniem do całego tematu. Paula uczy nowych zdań, a Twoim zadaniem będzie razem z Olgą powtarzać nowe zdania. Starałyśmy się wybrać, takie zdania, które faktycznie będą Ci potrzebne, aby załatwiać samodzielnie sprawy w Niemczech. Poziom zdań prezentowany na lekcjach jest od 0 do maksymalnie B1. Lekcje możesz zatrzymywać, przewijać i oglądać dowolną ilość razy. Lekcje są krótkie, dlatego zachęcamy Cię, aby oglądać je jak najczęściej to możliwe.
jak wygląda kurs niemieckiego
Odtwórz wideo
NAGRANIA LEKCJI Z NIEMIECKIM NAUCZYCIELEM (VIDEO)
Jak wiesz nauka mówienia po niemiecku, to ćwiczenie zarówno rozumienia ze słuchu, czytania i wymowy. Zadaniem tych lekcji w każdym temacie, jest pomóc Ci osłuchać się z tym językiem. Nauczyciel używa zagadnień z omawianego tematu i mocno je rozszerza o nowe zagadnienia i zwroty. Nagrania trwają około 30 minut i są to najdłuższe lekcje w kursie. Twoim zadaniem jest wypisać nowe słówka tematyczne, wykonywać zadania, o których mówi prowadząca lekcję.
kurs niemieckiego z native speaker
Odtwórz wideo
NAGRANIA Z NIEMCAMI Z MIASTA (VIDEO I AUDIO)
To zdecydowanie lekcje, które mają pomóc Ci osłuchać się z różnymi głosami, akcentami i to w różnych miejscach. Są to nagrania różnych osób, które spotkałyśmy w różnych miejscach we Frankfurcie. W życiu codziennym będziesz mieć kontakt z różnymi osobami mieszkającymi w Niemczech, nie zawsze będą mówić pięknie, powoli i wyraźnie. Lekcje „jak oni to mówią” mają Ci pomóc osłuchać się ze zdaniami z kursu w różnych warunkach.
jak dobrze nauczyć się wymowy po niemiecku
Odtwórz wideo
FISZKI GŁOSOWE NAGRANE PRZEZ NIEMCÓW (AUDIO)
Te lekcje w każdym temacie mają Ci pomóc nauczyć się prawidłowej wymowy zdań. Nauczyciel z Niemiec powoli czyta każde zdanie z naszego kursu, abyś mógł je powtarzać i utrwalać. Na nagraniu zobaczysz zdania zarówno po polsku, jak i po niemiecku co ułatwi Ci zapamiętywanie zdań i zwrotów. Ciekawe animacje umilą Ci naukę i oglądanie lekcji.
szybka nauka języka niemieckiego
Odtwórz wideo
KURSO — KSIĄŻKA DO NAUKI NIEMIECKIEGO
To 216 stron z podziałam na działy tematyczne, tak jak w naszym kursie. Książka jest nieodłącznym elementem naszego kursu nauki mówienia po niemiecku. W środku znajdziesz zdania po polsku i po niemiecku, dialogi, zadania, ćwiczenia i kopniaki motywacyjne. Książka jest w poręcznym formacie B5. Książka jest kolorowa w środku, a jej papier jest idealny do pisania. Zachęcamy Cię do oglądania lekcji i wykonywania zadań w książce, aby wszystko utrwalić.
książka do nauki języka niemieckiego
Odtwórz wideo
PLANER — DO KURSU MOŻESZ DOMÓWIĆ PLANER I ROZPLANOWAĆ SWOJĄ NAUKĘ
Nasz planer powstał z myślą o osobach, które muszą kontrolować systematyczność nauki. Podzieliłyśmy nasz planer na 37 pakietów, aby idealnie pasował do naszej książki. W każdym pakiecie znajdziesz miejsca na wyznaczenie celu, zaznaczanie czasu nauki w danym miesiącu, miejsce na nowe słówka z lekcji z nauczycielem z Niemiec, mapy słówek, aby rozwijać słownictwo tematyczne, listę nowych zdań oraz miejsce „czarna lista”, gdzie możesz zapisywać słówka, które sprawiają Ci trudność. Planer składa się 260 stron, jest w formacie B5, a jego okładka jest twarda. W środku znajdziesz również dokładny opis, jak korzystać z naszego planera. Planer możesz również wykorzystać do opracowania innych tematów, które są Ci potrzebne.
planer do nauki języka niemieckiego
Odtwórz wideo

Co piszą osoby, które nam zaufały

opinie o kursie niemieckiego z językowo
opinia na temat kursów online z języka niemieckiego
językowo opinie o kursie
opinie od kursantów językowo.org

Nie musisz kupować kota w worku, sprawdź, jak to wygląda nasza platforma

Odtwórz wideo

Koniecznie obejrzyj video, w którym pokazujemy, jak wygląda nasz kurs od środka oraz jak uczyć się razem znani.

W tym nagraniu widać, jak przemyślane jest połączenie lekcji video z naszą książką.

Poznaj pełną listę tematów, które otrzymasz w kursie

Kurs składa się z ponad 37 tematów, które zostały zamknięte w 4 rozdziałach, żeby ułatwić Ci naukę. Kliknij poniżej i zobacz jakie tematy są w rozdziałach👇👇👇

1. Hobby (5 lekcji)
2. Czynności codzienne (6 lekcji)      
3. Sklep spożywczy (4 lekcje)
4. Restauracja (5 lekcji)
5. Dworzec i pociąg (6 lekcji)
6. Sport (5 lekcji)
7. Salon piękności (5 lekcji)
8. Rozrywka (4 lekcje)
9. Small Talk (5 lekcji)

10. Rozmowa Telefoniczna (7 lekcji)
11. Kawiarnia (5 lekcji)
12. Ustalanie terminów (5 lekcji)
13. Apteka (5 lekcji)
14. Poczta (5 lekcji)
15. Biuro podróży (5 lekcji)
16. Warsztat (5 lekcji)
17. Rozmowa kwalifikacyjna (5 lekcji)
18. Wynajem auta (4 lekcje)
19. Wypadek (5 lekcji)

20. Powitania i pożegnania (5 lekcji)  
21. Zegar i czas (6 lekcji)
22. Dane osobowe (5 lekcji)
23. Rodzina (5 lekcji)
24. Podstawowe zwroty (6 lekcji)
25. Liczby (3 lekcje)
26. Pytanie o drogę (5 lekcji)
27. Wyrażenie odczuć (5 lekcji)
28. Sklep spożywczy (4 lekcje)

29. Hotel (5 lekcji)                                  
30. Szpital (5 lekcji)
31. Lekarz (5 lekcji)
32. Bank (5 lekcji)
33. Lotnisko (5 lekcji)
34. Policja (5 lekcji)
35. Wynajem mieszkania (5 lekcji)
36. Rodzic w szkole przedszkolu (6 lekcji)
37. Flirt (2 lekcje)

Dołącz już dziś!

Kliknij poniżej i wybierz walutę

Kurs niemieckiego online

Z dostępem 24/7
Jednorazowo
 • Dostęp do kursu na 12 miesięcy
 • Tajna grupa wsparcia
 • Książka do kursu z bezpłatną wysyłką do Polski i Niemiec​
 • Planer językowy​

Płatność jednorazowa, karta kredytowa nie jest wymagana

Kurs niemieckiego z książką

Z dostępem 24/7
Jednorazowo
 • Dostęp do kursu na 12 miesięcy
 • Tajna grupa wsparcia
 • Książka do kursu z bezpłatną wysyłką do Polski i Niemiec
 • Planer językowy​
Popularne

Płatność jednorazowa, karta kredytowa nie jest wymagana

Kurs niemieckiego z książką i plenerem

Z dostępem 24/7
Original price was: 3143 zł Jednorazowo
 • Dostęp do kursu na 12 miesięcy
 • Tajna grupa wsparcia
 • Książka do kursu z bezpłatną wysyłką do Polski i Niemiec
 • Planer językowy

Płatność jednorazowa, karta kredytowa nie jest wymagana

Krótko o autorach

SKUTECZNA NAUKA NIEMIECKIEGO Kurs niemieckiego online

Na bazie wspólnego doświadczenia postanowiłyśmy stworzyć kurs niemieckiego, które będą konkurencyjne dla tych stacjonarnych. Zależało nam, aby nasze kursy dawały szybkie efekty, były bogate w różnorodność materiałów, ciekawe oraz pomagały osłuchać się z akcentem i wymową wielu Niemców.

Postawiłyśmy na krótkie, ale efektywne lekcje, które można oglądać w dowolnej chwili oraz na tematy z życia wzięte. Wystarczy 15 minut nauki każdego dnia. Nasz cel to mówienie, dlatego nie tracimy czasu na naukę gramatyki, która zazwyczaj zniechęca osoby dorosłe – znając gramatykę perfekcyjnie, nadal będziesz miał barierę językową i mały zasób słów.

Gramatyka jest ważna, ale jak już mówisz biegle po niemiecku, a nie kiedy zaczynasz naukę.

Chcesz szybko zacząć mówić w języku niemieckim, ale nie wiesz, od czego zacząć? Zastanów się tak naprawdę, czy chcesz zostać lingwistą, czy po prostu chcesz zacząć się porozumiewać w tym języku z innymi ludźmi.Jeżeli potrzebujesz nauczyć się języka, bo jest Ci niezbędny w pracy, do porozumiewania się z potencjalnym kontrahentem, czy też do załatwienia swoich indywidualnych potrzeb takich jak wyjazd na wczasy, pobyt w szpitalu lub zakupy w sklepie, czy też aptece, to ten kurs jest dla Ciebie.

Pamiętaj, żeby nie zaczynać nauki od gramatyki, zacznij od tematycznych zdań prezentowanych przez Olgę i Paulę. Poświęć na naukę przynajmniej 15 minut dziennie. Tyle właśnie wystarczy, żeby szybko zacząć mówić, nie martw się, że coś powiesz nie tak, unikaj ludzi, którzy czyhają na twoje błędy i zniechęcają Cię do dalszej nauki, bo wywołują u Ciebie blokadę, której złamanie będzie trudniejsze.

Jeżeli chcesz uczyć się gramatyki, twoim celem jest, zostanie sławnym znawcą języka niemieckiego – to ten kurs nie trafi w twoje potrzeby. Gramatyki uczysz się tu tylko w zdaniach, bo po co Ci wiedzieć jak nazywa się czas przeszły dokonany “zagrał w karty” i niedokonany “grał w karty”skoro nie potrafisz tego zastosować w życiu?

Uczymy metodą skutecznego zapamiętywania

STWORZONĄ Z MYŚLĄ O OSOBACH DOROSŁYCH, KTÓRE POTRZEBUJĄ SZYBKO ZACZĄĆ KOMUNIKOWAĆ SIĘ W JĘZYKU NIEMIECKIM.

Nasza metoda polega na nauce konkretnych zdań z tematów życia codziennego, które mają pomóc Ci załatwiać Twoje sprawy za granicą i pomóc Ci przełamać lęk przed mówieniem.

Na naszym kursie uczysz się systematycznie, ponieważ masz dostęp do lekcji 24/7, wszystkie lekcje możesz oglądać, ile razy chcesz – wystarczy Ci telefon z Internetem.

Kurs zawiera nagrania lekcji z nauczycielem z Niemiec oraz różnych przypadkowych Niemców, których spotkałyśmy na mieście. Te nagrania mają pomóc Ci osłuchać się z wymową i akcentem.

Co jest najważniejsze w naszej metodzie, każdy temat składa się z 5-6 lekcji, które mają pomóc Ci zapamiętać zdania, a nie nauczyć się ich na pamięć. Systematyczne utrwalanie zdań i osłuchiwanie się, to podstawa nauki każdego języka.

jak się nauczyć niemieckiego

Najczęściej zadawane pytania

Absolutnie nie. Maile często giną w stercie reklam lub lądują w SPAM-ie. Nie chcemy dodatkowo obciążać Twojej skrzynki, a w trosce o to, abyś żadnej lekcji nie stracił(a), przygotowałyśmy dla Ciebie platformę, na której znajdziesz wszystkie lekcje 🙂

W zupełności wystarczy Ci laptop, tablet lub telefon z dostępem do Internetu. Platforma to nic innego, jak specjalnie dla ciebie dedykowana strona internetowa, na której jest umieszczony cały kurs.

Nic Ci się nie zawieruszy, bo wszystko jest zgromadzone w jednym miejscu. Do przerobionych lekcji możesz wracać dowolną ilość razy i o dowolnej porze. Dostęp do lekcji otrzymasz na zawsze lub jeden miesiąc (zależy, jaki wybierzesz pakiet). Jeśli temat jest więc dla ciebie za trudny, możesz przerobić go kilkakrotnie i po jakimś czasie ponownie go odtworzyć…

Największą zaletą naszej platformy jest fakt, że nic nie przegapisz. Źle się czujesz? Wypadła Ci dodatkowa zmiana w pracy? Może wpadli niezapowiedziani goście? To nic! Nasze lekcje czekają na Ciebie na platformie, a Ty przerabiasz je wtedy, kiedy masz czas!

Płatności dokonasz za pośrednictwem PayU lub PayPal, platforma sama Cię pokieruje po dokonaniu zakupu, przeniesie Cię do koszyka, gdzie będziesz miał/a do wyboru szybki przelew ze swojego banku, lub za pomocą karty za pośrednictwem PayPal. Tak możesz dokonać płatności w Euro – PayPal sam przeliczy kurs z obecnego dnia. Chcesz zapłacić przelewem na konto? Napisz do nas.

Nie, nasza platforma oferuje Ci o wiele więcej! Lekcje typu Skype przerabiasz raz i tracisz. Masz tylko to, co zapamiętałeś lub zanotowałeś. Zobowiązują Cię też do określonej pory i dnia. Na naszej platformie czekają na Ciebie nagrane lekcje, które odtwarzasz, kiedy chcesz i ile razy chcesz! Lekcje są różnorodne, a więc stymulują Twój umysł z każdej strony: są to Video z Olgą i Paulą, na którym wprowadzają nowy materiał wraz z transkrypcją, fiszki do druku, fiszki głosowe nagrane przez Native Speakera, które pomogą Ci osłuchać się z wymową, ćwiczenia do druku wraz z odpowiedziami, nagrania z rodowitymi Niemcami w mieście, grafiki tematyczne, które możesz mieć zawsze pod ręką.

Dostęp otrzymujesz na maila niemal natychmiast po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie, zazwyczaj trwa to do 30 min. Pamiętaj tylko by podać dobry mail przy rejestracji.

Bezpieczne płatności gwarantuje:

przy sprzedaży Kurs niemieckiego online płatności obsługuje przelewy24
logo klarna przy sprzedaży Kurs niemieckiego online
logo paypal przy sprzedaży Kurs niemieckiego online
Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności i Regulaminem
Właścicielem strony jest Nowoczesna Edukacja sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone

#JEZYKOWO.ORG - SKUTECZNA NAUKA NIEMIECKIEGO​

Z metody językowo korzysta już ponad 3.500 osób. Nie zostawaj w tyle! ZACZNIJ MÓWIĆ PO NIEMIECKU JUŻ PO 3 miesiącach. Sprawy takie jak lekarz, zakupy, bank, poczta nie sprawią Ci już więcej problemu.

Czas zacząć realizować Twoje cele językowe

Wypełni formularz kontaktowy. Zadzwonimy do Ciebie, aby ustalić Twój indywidualny plan nauki.

Wybierz język, którego chcesz się nauczyć

Kiedy chcesz rozpocząć naukę?

Klikając "Umawiam się na konsultację", wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się tutaj.