Kurs mówienia, który przełamie Twoją barierę językową.

Jeżeli masz już dosyć wkuwania gramatyki i słówek na pamięć, które nic Ci nie dają to świetnie trafiłeś.

Masz możliwość dołączyć do Kursu, który jest w 100% skoncentrowany na nauce mówienia i rozumienia ze słuchu. W sześć miesięcy wspólnie przełamiemy strach przed mówieniem w języku niemieckim i barierę językową.

Dowiedz się dlaczego warto uczyć się z nami?

Dowiedz się dlaczego Zuza rozpoczęła kurs z nami.

 

Cześć jestem Zuza, w tygodniu studiuję (dziennikarstwo), a na weekendy pracuję nie mogłam pogodzić moich obowiązków ze stacjonarnym kursem językowym. Próbowałam również lekcji skype, ale przez częste problemy z łączem internetowym uniemożliwiały mi naukę. Na językowo wszystkie lekcje są nagrane i mają ciekawą formę, a z prezentacji można się pośmiać Najbardziej mi się podoba, że na kursie uczymy się mówić, a nie ćwiczymy gramatykę. Efekty są naprawdę szybko. Polecam

30 Dni bezwzględnej gwarancji satysfakcji.

Jesteśmy pewne, że nasze kursy, to 100% wiedzy niezbędnej do porozumiewania się, “bez owijania w bawełnę”. Kursy są mega skoncentrowane na mówieniu i jesteśmy przekonane, że ucząc się z nami sumiennie zaczniesz szybko mówić po Niemiecku. Dlatego dajemy Ci gwarancję 30 dni zwrotu pieniędzy, jeżeli uznasz, że ten kurs niczego Cię nie nauczył. Wystarczy, że do nas napiszesz.