Szkolenia dla Twoich pracowników!

Otwórz drzwi do nowych możliwości dla Twojej firmy! Zapisz swoich pracowników na kurs języka niemieckiego i zdobądź przewagę konkurencyjną na międzynarodowym rynku. Komunikacja z niemieckojęzycznymi klientami i partnerami biznesowymi stanie się znacznie łatwiejsza, co przyczyni się do wzrostu Twojego biznesu. Inwestycja w rozwój językowy pracowników to inwestycja w przyszłość Twojej firmy. Zapisz się już teraz!

/FLUFF

Elastyczne terminy spotkań 

Kontrola obecności oraz przerabianych tematów

Program nauczania dopasowany do indywidualnych potrzeb firmy

Przypomnienia SMS o zbliżających się terminach lekcji

Możliwość połączenia się na lekcję z każdego miejsca na świecie

Okresowe testy sprawdzające postępy kursantów

Podczas naszej konsultacji metodyk dokładnie wsłucha się w Twoje potrzeby i cele, a następnie zaproponuje spersonalizowany plan nauki. Dzięki temu możemy dostosować program kursu do specyfiki Twojej branży i wymagań Twoich pracowników.

Jako liderzy w dziedzinie szkoleń językowych dla firm, jesteśmy pewni, że nasza ekspertyza pomoże Twojej firmie osiągnąć sukces na arenie międzynarodowej. Zapisz się na konsultację już teraz, abyśmy mogli wspólnie rozpocząć tę inspirującą podróż do opanowania języka niemieckiego i rozwoju Twojego biznesu! 

Krótko o nas

Zależy nam, aby nasze kursy dawały szybkie efekty, były bogate w różnorodność materiałów, ciekawe oraz pomagały osłuchać się z językiem.

Nasze kursy mają główny cel: nauczyć Cię mówić po niemiecku Chcesz szybko zacząć mówić w języku obcym, ale nie wiesz, od czego zacząć?

Zastanów się tak naprawdę, czy chcesz zostać lingwistą, czy po prostu chcesz zacząć się porozumiewać w tym języku z innymi ludźmi.

Jeżeli potrzebujesz nauczyć się języka, bo jest Ci niezbędny w pracy, do porozumiewania się z potencjalnym kontrahentem, czy też do załatwienia swoich indywidualnych potrzeb takich jak wyjazd na wczasy, pobyt w szpitalu lub zakupy w sklepie, czy też aptece, to nasze kursy są dla Ciebie.

Zainwestuj w rozwój swojej firmy dzięki kursowi niemieckiego!

Proszę wypełnić formularz, a nasz zespół skontaktuje się, aby omówić szczegóły.
Klikając "Umawiam się na konsultację", wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się tutaj.

Klienci o nauce w naszej szkole online

#JEZYKOWO.ORG - SKUTECZNA NAUKA NIEMIECKIEGO​

Z metody językowo korzysta już ponad 3.500 osób. Nie zostawaj w tyle! ZACZNIJ MÓWIĆ PO NIEMIECKU JUŻ PO 3 miesiącach. Sprawy takie jak lekarz, zakupy, bank, poczta nie sprawią Ci już więcej problemu.

Czas zacząć realizować Twoje cele językowe

Wypełni formularz kontaktowy. Zadzwonimy do Ciebie, aby ustalić Twój indywidualny plan nauki.

Wybierz język, którego chcesz się nauczyć

Kiedy chcesz rozpocząć naukę?

Klikając "Umawiam się na konsultację", wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się tutaj.