Oferta specjalna w podziękowaniu za zapis,
jest dostępna jeszcze przez:

Dni
Godzin
Minut
Sekund

Dziękuję za zapis

Właśnie otrzymaliśmy Twoje zgłoszenie i będziemy się z Tobą kontaktować telefonicznie w godzinach 9-17 w sprawie ustalenia szczegółów.

Ale zanim zdążymy zadzwonić, mamy dla Ciebie nasze kursy online w bardzo niskich cenach.

Mamy dla Ciebie niespodziankę nasze kursy w bardzo niskiej cenie

Mieszkasz w Niemczech lub planujesz wyjazd za granicę i chcesz załatwiać swoje sprawy w pracy samodzielnie? A może marzysz o zmianie pracy o tylko język stoi Ci na przeszkodzie? Na naszym kursie poznasz przydatne zdania, dzięki którym bez stresu przygotujesz się do rozmowy kwalifikacyjnej, porozumiesz się z szefem czy dogadasz ze współpracownikami.

Nagraliśmy dwa kursy online, z których możesz uczyć się 24h/7, czyli wtedy, kiedy masz czas. nagrane kursy będą idealnym uzupełnieniem lekcji z naszymi lektorami.

Kurs Praca w Niemczech + Kurs Ogarnij Gramę od podstaw

U kogo ten kurs przyniesie najlepsze efekty

Proces nauki języka niemieckiego, który przedstawiamy w szkoleniu, jest idealnym rozwiązaniem dla osób mieszkających za granicą, starających się znaleźć pracę w Niemczech i tych, którzy chcą w końcu przełamać barierę językową.

Dla mieszkających w Niemczech

Potrzebujesz szybko zacząć radzić sobie w sytuacjach życia codziennego, chcesz załatwić swoje sprawy i czuć nie swobodniej w mieście, w którym mieszkasz. Nasz kurs pomoże Ci przygotować nie do wielu stacji dnia codziennego.

Dla chcących wyjechać do Niemiec

Wyjazd za granice bez znajomości języka to skazanie siebie na dodatkowy stres i proszenie nie o pomoc innych. Zakupy, szukanie pracy, czy kupienie leków staje się ogromnym wyzwaniem. Nasz kurs pomoże Ci przygotować nie do samodzielnego funkcjonowania w Niemczech.

Dla osób, które chcą nauczyć się gramatyki

28 lekcji z gramatyki niemieckiej od podstaw wraz z ćwiczeniami i grami na telefon pomogą Ci zacząć samodzielnie układać zdania oraz operować czasami. Lekcje możesz oglądać ile razy chcesz przez rok.

Co mówią o kursie nasi kursanci

Dostęp do lekcji 24/7 bez żadnych limitów logowania oraz możliwości wyboru tematów, od których potrzebujesz zacząć naukę

W pakiecie otrzymasz:

✅ Kurs online "Niemiecki w pracy" z dostępem do nagrań przez 12 miesięcy
✅ Planer językowy w formacie B5, 260 stron
✅ Bezpłatną wysyłkę kurierem na terenie Polski i Niemiec
✅ Wzór CV po niemiecku do edycji i druku
✅ Dwustronne fiszki polsko-niemieckie do druku
✅ Certyfikat udziału w kursie do druku w języku polski i niemieckim

Dużo niższa cena tylko przez 30 minut!

Kurs Niemiecki w Pracy

Z dostępem 24/7
PLN347
PLN 97 Jednorazowo
  • Dostęp do kursu na 12 miesięcy

Kurs Niemiecka Gramatyka

Z dostępem 24/7
PLN597
PLN 97 Jednorazowo
  • Dostęp do kursu na 12 miesięcy

Kurs Niemiecki w Pracy
i Gramatyka

Z dostępem 24/7
PLN994
PLN 157 Jednorazowo
  • Kurs Niemiecki w Pracy
  • Kurs Niemiecka Gramatyka
Polecany

Najczęściej zadawane pytania

Absolutnie nie. Maile często giną w stercie reklam lub lądują w SPAM-ie. Nie chcemy dodatkowo obciążać Twojej skrzynki, a w trosce o to, abyś żadnej lekcji nie stracił(a), przygotowałyśmy dla Ciebie platformę, na której znajdziesz wszystkie lekcje 🙂

W zupełności wystarczy Ci laptop, tablet lub telefon z dostępem do Internetu. Platforma to nic innego, jak specjalnie dla ciebie dedykowana strona internetowa, na której jest umieszczony cały kurs.

Nic Ci się nie zawieruszy, bo wszystko jest zgromadzone w jednym miejscu. Do przerobionych lekcji możesz wracać dowolną ilość razy i o dowolnej porze. Dostęp do lekcji otrzymasz na zawsze lub jeden miesiąc (zależy, jaki wybierzesz pakiet). Jeśli temat jest więc dla ciebie za trudny, możesz przerobić go kilkakrotnie i po jakimś czasie ponownie go odtworzyć…

Największą zaletą naszej platformy jest fakt, że nic nie przegapisz. Źle się czujesz? Wypadła Ci dodatkowa zmiana w pracy? Może wpadli niezapowiedziani goście? To nic! Nasze lekcje czekają na Ciebie na platformie, a Ty przerabiasz je wtedy, kiedy masz czas!

Płatności dokonasz za pośrednictwem naszej strony, klikając w przycisk “zamawiam”

Dostęp otrzymujesz na maila niemal natychmiast po zaksięgowaniu płatności na naszym koncie, zazwyczaj trwa to do 30 min. Pamiętaj tylko by podać dobry mail przy rejestracji.

Zapoznaj się z naszą Polityką prywatności i Regulaminem
Właścicielem strony jest Nowoczesna Edukacja sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone

#JEZYKOWO.ORG - SKUTECZNA NAUKA NIEMIECKIEGO​

Z metody językowo korzysta już ponad 3.500 osób. Nie zostawaj w tyle! ZACZNIJ MÓWIĆ PO NIEMIECKU JUŻ PO 3 miesiącach. Sprawy takie jak lekarz, zakupy, bank, poczta nie sprawią Ci już więcej problemu.

Czas zacząć realizować Twoje cele językowe

Wypełni formularz kontaktowy. Zadzwonimy do Ciebie, aby ustalić Twój indywidualny plan nauki.

Wybierz język, którego chcesz się nauczyć

Kiedy chcesz rozpocząć naukę?

Klikając "Umawiam się na konsultację", wyrażasz zgodę na kontakt telefoniczny w celu obsługi niniejszego zgłoszenia. Oświadczasz, że zapoznałeś się z informacjami na temat przetwarzania danych osobowych, które znajdują się tutaj.